درباره ما

داستان نول لانژ

رستوران «نووِل‌لانژ» مفهوم تمام‌عیار یک رستوران در سطح بالاست؛ در قلب تپنده‌ی مهم‌ترین کسب‌وکارهای پایتخت، جردن.
نووِل‌لانژ مجموعه‌ای‌ست سرشار از آرامش و توأم با احترام برای آن‌ها که در جست‌وجوی تجربه‌ای دلچسب و متمایز هستند؛ جایی فراتر از یک رستوران برای صرف غذا؛ جایی برای معاشرت در والاترین تراز اجتماعی. 
رستوران نووِل‌لانژ بر کیفیت و جذابیت در شیوه‌ی ارائه‌ی غذا تأکید می‌کند. سبکی تمام‌عیار در مهمان‌نوازی.
نووِل‌لانژ در واقع نوعی خدمات رستورانی‌ست که با در نظر گرفتن سلامت مواد غذایی، حفظ کیفیت مواد اولیه‌ی خوراک و ظرافت و زیبایی در ارائه‌ی آن شناخته می‌شود.

رستوران نووِل‌لانژ می‌تواند فضایی لذت‌بخش باشد برای معاشرت و گرد هم آمدن‌های دوستانه‌تان؛ 
می‌تواند با ارائه‌ی عالی‌ترین سطح خدمات، میزبانی باشد برای برگزاری سالگرد مراسم یا رویدادهای مهم زندگی‌تان؛
و یا حتی مکانی مورد اطمینان باشد برای برگزاری جلسات تجاری و قرارهای مهم کاری، رونمایی از یک محصول و یا برگزاری سال‌گشت یکی از مناسبت‌های مهم کسب‌وکارتان...
رستوران نوول‌لانژ این وعده را به شما می‌دهد که بهترین امکانات و ظرفیت‌های خود را در شایسته‌ترین و باشکوه‌ترین حالت ممکن به شما عرضه خواهد کرد؛
ما تلاش کرده‌ایم تا بهترین شف‌ها، سالم‌ترین و باکیفیت‌ترین مواد اولیه و بهترین مزه‌ها و غذاها را زیر یک سقف گرد آوریم تا تجربه‌ای اصیل، مانا و متفاوت از میزبانی را به مهمانان ارج‌مندمان پیشکش کنیم.

رستوران نوول‌لانژ از اواسط تابستان ۱۴۰۰ خورشیدی با ظرفیت بیش از ۷۰ نفر و با هدف ارائه‌ی خدمات ویژه‌ی مهمان‌نوازی پایه‌ریزی شد تا تجربه‌ای دلچسب و خاطره‌ای ماندگار برای مدعوین خلق کند؛ 
برای آن‌ها که منزلت کیفیت را خوب می‌دانند. 
 

خدمات رستوران نوول‌لانژ

خدمات نووِل‌لانژ بر پایه‌ی چهار اصل کلیدیِ کیفیت غذا، ظرافت در ارائه، مهمان‌نوازی و احترام به مخاطب و نیز توجه به سلامت روح و کالبد مشتریانش بنا شده است. می‌کوشیم تا با تلفیق هنر آشپزی، شیوه‌ی ارائه‌ی خدمات و احترام به مخاطبانمان ارزش‌آفرین باشیم و غذایی را به مخاطب خود عرضه کنیم که به جز حس چشایی، حواس دیگر او را نیز همراه کند.

برخی از خدمات ویژه‌ی رستوران نوول‌لانژ بدین ترتیب است:
  • با توجه به محدودیت فضای پارک اتومبیل در منطقه‌ی اداری‌تجاری جردن، موضوع تأمین پارکینگ برای همه‌ی کسب‌وکارهای این محدوده به مسئله‌ای جدی تبدیل شده اما خوشبختانه رستوران نوول‌لانژ با ارائه‌ی سرویس ولت‌پارکینگ در همان بدو ورود توانسته تا این چالش را برای مهمانان خود حل کند.
  • سالن با شش میز گرد چهارنفره‌ی لانژ و میزهای چهار، شش و هشت‌نفره‌ی مستطیل‌شکل با قابلیت اتصال به هم برای ظرفیت ۲۵ تا ۳۰ نفر تجهیز و آراسته شده است تا بهترین مکان برای برگزاری رویدادهای اختصاصی شرکت‌ها و کسب‌وکارهای مختلف باشد.
  • بار نوشیدنی‌های سرد و گرم/ منوی کامل صبحانه، ناهار، عصرانه و شام به همراه هوکابار.
  • امکانات و برنامه‌های ویژه برای باشگاه مشتریان نوول‌لانژ
  • طراحی منوی سفارشی و ارائه‌ی خدمات ویژه برای مشتریان خاص و شرکت‌ها و سازمان‌ها جهت برگزاری مراسم سالگرد و یادبود، رونمایی از محصول، وُرک‌شاپ‌ها و یا سمینارهای خاص ؛

ما از نخستین لحظه‌ی ورود شما به نوول‌لانژ به استقبالتان می‌آییم، لحظه به‌لحظه همراهی‌تان می‌کنیم و هنگام خداحافظی، با مهر و احترام بدرقه‌تان خواهیم کرد؛ می‌کوشیم تا بهترین تجربه و ماناترین خاطره را برایتان رقم بزنیم؛ تا امکانات، غذا، خدمات و رفتار و کردارمان، دلیلی شود برای دیدار دوباره‌تان...

کالینری آرت چیست؟

نوول‌لانژ دقیقاً کجاست؟

رستوران «نوول‌لانژ» در خیابان آفریقا یا همان بلوار نلسون ماندلای امروز، محله‌ای که همچنان در میان مردم به نام جردن شناخته می‌شود، در بلوار آرش غربی واقع شده است؛ ضلع شمالی بلوار، دو قدم مانده به بزرگراه مدرس.

مسیرهای دسترسی به این مکان بدین ترتیب است:
  • از بزرگراه مدرس به سمت جنوب
  • از خیابان جردن به سمت شمال
  • از خیابان جردن به سمت جنوب
  • و از سمت خیابان ولیعصر از طریق بلوار اسفندیار (غرب به شرق)

وجود مسیرها و دسترسی‌های شهری مناسب، ده‌ها برج و ساختمان تجاری‌اداری، ۱۷ سفارتخانه و نیز دفاتر مرکزی ده‌ها شرکت تجاری مهم داخلی و بین‌المللی در محدوده‌ی جردن موجب می‌شود تا موقعیت مکانی «نوول‌لانژ» به‌عنوان بستری بسیار حائز اهمیت برای معاشرت صاحبان کسب‌وکارهای مهم و اثرگذار پایتخت تلقی شود.

-->