سِت منو

 • ست منو

  رستورانهای فاین داینینگ به دلیل سطح کیفی و جایگاه ویژه ای که برای مهمانان خود قائل هستند معمولا به جز منوی اصلی غذا (آلاکارته)، یک منوی جذاب دیگر نیز برای مواقع رزرواسیون مهمانان با تعداد بالا در نظر میگیرند. این منوی جذاب که به «ست منو» مشهور است، فهرستی ست شامل پرطرفدارترین و پرفروشترین غذاها و نوشیدنی های رستوران که قدرت انتخابی محدود اما با کیفیت بسیار بالا به شما میدهد.


  فرض کنید۱۰ نفراز دوستان خود را به عنوان مهمان ویژه برای صرف ناهار یا شام به رستوران نووِل لانژ دعوت کرده اید.اگر سلیقه و ذائقه ی مهمانانتان را درباره ی علاقمندی شان به گوشت، مرغ یا غذاهای دریایی بدانید، بیشک «ست منو» بهترین گزینه برای برگزاری ضیافت دوستانه ی شماست.

  زیرا ست منو به شما این امکان را میدهد که تعداد غذاها یپیشنهادی را محدود کنید تا مهمانانتان بدون سردرگمی و به راحتی فقط از بین پرطرفدارترین و پرفروشترین های رستوران انتخاب خود را انجام دهند. بدین ترتیب هم خدمات رسانی رستوران سرعت خواهد گرفت، هم مهمانان شما از غذای باکیفیت نوول لانژ لذت خواهند برد و هم مدیریت بودجه برای شما به عنوان میزبان در تمام طول مهمانی ساده تر خواهد شد.

  اینگونه منوها را هم میتوان براساس یک غذای یکسان تنظیم کرد وهم میتوان بر مبنای فمیلی شرینگ (Family Sharing)طراحی کرد.
  فمیلی شرینگ، منوییست شامل چند مدل پیش غذا، غذای اصلی، دسر، چای، قهوه، نوشیدنی و ... که بود و نبود همه ی آنها از قبل قابل برنامه ریزی است.

  بنابراین اگر بنا داشتید میزبان چند نفر از مهمانان خاص خودِ در نوول لانژ باشید ، پیشنهاد میکنیم بعد از رزرو جا، دربارهی ست منو صحبت کنید تا هم ِخدماتی با کیفیت متفاوت و سرعت خدمات دهی بالا را تجربه کنید و هم بودجه ی مهمانی تان به سادگی قابل مدیریت شود

-->